Jdi na obsah Jdi na menu
 
něco o ní...

21.4.2007 16:06 | Peťule | Sandra Bell

Tohle o sobě napsala ona sama.....

Většinou v těchto sekcích se najdou dlouhosáhlé biografie o velkých osobnostech, projektech, špičkových vzděláních, úspěších avšak v mých 13 letech toho asi mnoho nebude. :) ……my totiž……začínáme….

Jmenuji se Sandra a narodila jsem se 11. 11. 1992 ve Frýdku Místku. Bydlela jsem v malé obci na Ostravici. Od šesti let jsem chodila do Lidové školy umění ve Frýdlantě / nad Ostravicí na hodiny baletu a zpěvu. Taktéž jsem chodila do modelingové školy a už jako malá holka jsem předváděla dětské modely na módních přehlídkách. V mých deseti letech jsme se přestěhovali do Prahy. Dále jsem pokračovala se zpěvem v lidové škole umění tentokrát v Říčanech u Prahy. Prošla jsem druhou Obrazekmodelingovou školou Lamberti and Garccia, kde jsem se naučila pracovat před objektivem. Je to práce tvrdá a náročná,ale stejně jsem si ji zamilovala.

Ve dvanácti letech jsem začala chodit na soukromé hodiny zpěvu. Dnes, když mám trošku volna, tak jezdím za mou nejoblíbenější paní učitelkou p. Hajdovou až do Ostravy.

V květnu roku 2005 jsem vyhrála titul první ViceMiniMiss Varyáda v Karlových Varech. Jako volnou disciplínu jsem zpívala písničku od zpěvačky Heidi Janků "Tahity". Na ten aplaus nikdy nezapomenu a v tu chvíli jsem se chtěla stát zpěvačkou. Ve třinácti letech jsem nazpívala svou první písničku od mého velkého vzoru a amerického miláčka Hillary Duff "Hey Now". Mou největší láskou je pop a proto ze mne nikdy nebude žádná rockera nebo rapperka. Momentálně jsem žačkou základní školy v Praze a mám ještě rok, abych se rozhodla o své budoucnosti.

tady máte klip od Sandry Bell s písničkou Chocolate

Audio: Music [Live] 12 Madonna
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je supr a nenadavejte na ni

(kristyna, 24. 6. 2008 18:26)

barbino jsi uplne mimo protoze misto tak pises tag kravo jedna

jo sandra

(denísek, 14. 6. 2008 16:25)

miluju juak zpívá mislím že tobě taky a zpívá nejlíp na světě víc než ta kurva rihana

jukněte na Stream.cz

(miki, 28. 12. 2007 17:43)

http://www.stream.cz/video/8/21974-sandra-bell-filip-jankovic-vyslech-i
Sandra tam má pěkné videa a neřešte pořád to chocolate dyť má i jiný písničky.

..........

(Welli, 23. 11. 2007 16:01)

Hodně čechů umí opravdu pěkně zpívat,určitě je mnoho,kteří zpívají líp než ona,jenom se stidí,nebo spíš nemají prachy,nebo rodiče nevidějí u svých dětí nadaní,což je fakt,ale zase,kdyby tohle to každý udělal,tak bys me tu měli tolik zpěvaček v jejím věku,že by to byla fakt hrůza,a k tomu klipu,můj názor je:hezká melodie,ale samý opakování slov a na mě to působilo,jako nějaká říkanka,a ten klip je dost vtipný a trochu i trapný...je fakt,že trochu i kopíruje

Barbína

(Mikyy(mikyy.xf.cz), 4. 11. 2007 19:29)

Vždycky když vidím jak je trapná tag dostanu děsnej zachvat smíchu,co se Vám na ní líbí??Vždyť toto dokáže zaspívat aj Malý děcko!!!

Sandra

(pista, 18. 8. 2007 20:35)

Sandra je skvělá holka a bezva zpěvačka.Mám ji moooc rááád!! Zamilovaná je best písnička...