Jdi na obsah Jdi na menu
 
Fergie-životopis

18.11.2006 10:16 | Fergie

Datum narození:27.03.1975

Místo narození:Kalifornie, USA

Znamení: Beran

ŽIVOTOPIS:

Stacy Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii jako Stacy Ann Ferguson. Je herečkou, modelkou, skladatelkou a umělkyní, která se začala na veřejnosti objevovat od devíti let a propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown a dále sériím Kids Incorporated, které se vysílaly kolem roku 1984. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila. Byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid, v níž s ní hrála hvězdička z programu Kid Incorporated Renee Sands a Stefanie Ride.

Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Pease zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Pease se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.

ObrazekStacy Ferguson na plátně debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. V mezidobí se na plátno dostala prostřednictvím projektů jako Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. Začátkem roku 2006 začala s natáčním sólového alba a ve stejném roce si zahrála ve snímku režiséra Wolfganga Petersena, Poseidon.

V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.

Audio: Fergie - Big Girls Don't Cry
Free Music
Free Music
Free Music
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jooooooooooooooooooooooooo

(Alexiiiiiiiik, 3. 8. 2007 20:02)

je to tady nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))

jn jhbgk

(hg cbhj, 17. 4. 2007 15:02)

lioiuun fefred fefrfiokhj hereta