Jdi na obsah Jdi na menu
 
®ivotopis-Britney Spears
®ivotopis:Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní ąkole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protoľe tvůrci tohoto pořadu ji povaľovali za přílią mladou, neľ aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí vąiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladąí sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti Obrazekletech se úspěąně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynějąí členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zruąení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední ąkolu doma v Luisianě. Po roce studia začala touľit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoąkolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamľik - bleskově se vyhouplo do čela snad vąech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanouąky dobrou marketingovou strategií, kdyľ zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níľ se hráli její písně. Její vzhled ąkolačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si naąel okamľitě milióny fanouąků.

V současné době se snaľí prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuąka v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vľdy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němľ si zahrála Lucy. Lucy pořád piątí, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Jeątě se Britney objevila v daląím filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe.Dále:V roce 2001 CD Britney.V roce 2002 se rozeąla se svým přítelem a proto v roce 2003 vydala CD In The Zone, kde popisuje své city. 17.9.2004 se vdala za tanečníka Kevina Federlina, vydala CD My Prerogative:Greatest Hits + Megamix a nazpívala song Someday. 14.9.2005 se jí narodil syn Sean Preston Spears Federline

Free Music
Free Music
Free Music
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj

(martina, 10. 3. 2012 15:13)

bleeee

kocka

(paera, 4. 12. 2008 12:38)

fakt dobjeeeeee

ahj

(aneska, 22. 4. 2008 20:04)

ty buzno zasrana co si dovolejes ty kravo akurvena zalozovat tenhle zasranej vipicenej blog tak jeste jednou tak ti rozkopu drzku jo