Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpěvačka
Datum narození:08.09.1979Místo narození:Doylestown, Pennsylvania, USA Znamení: Panna

Životopis:Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink Obrazeksi velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více. Pink je díky svému temperamentu nazývána novodobou Madonnou.

Své druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001
Free Music
Free Music
Free Music
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

peníze

(panHaha, 6. 1. 2008 13:05)

Chcete si vydelat nejake penizky na stahovani z rapidshare???Jak nejlépe obejít rapidshare (com i de)?
Koupit si premium účet!
Proč by jste to měl dělat? Protože s tímto
způsobem to máte 100% zadarmo:1) Jděte na http://paypal.com a zde se zaregistrujte.
Kartu do paypalu nemusíte přidávat (verifikovat) je to zbytečné.2) Jděte na http://bux.to/?r=bafan a zaregistrujte se tady taky.Jako paypal email
zadej e-mail,který si zadával v registraci u paypal.com!
Po registraci klikněte na SURF ADS a klikejte postupně na ty reklamy.
(NESMÍ JICH BÝT OTEVŘENÝCH NĚKOLIK NAJEDNOU! POUZE JEDNA!)
Za každou dostanete 0,01 dolaru.3)Až budete mít na účtě 10 dolarů mužete si je poslat na paypal.Přes paypal si pak kupte
rapidshare premium účet!!!!! Zaručeně funguje,není podvod!!! Tisíce lidí dychtivých po rapidshare
premium to dělá!! Ale co rapidshare,až si vyděláte víc,můžete nakupovat přes paypal i další věci.
Statisíce,ne li miliony,stránek dnes podporují nákup přes paypal!! V dnešní době pár i českých!tak zacnete vydelavat…..zvladne to i male dite…

chcem tieto piesne stiahnut na cd

(ivan dudy @zoznam.sk, 8. 9. 2007 17:01)

prosim vas o povolenie stihnut tieto pesnicky zadarmo dakujem.

CooL

(dave, 26. 5. 2007 15:20)

tak máte to tu super , ale když sem tu viděl pink , takk sem si řekl že je to tu ještě víc super a je to prostě CooL

super

(alexík, 24. 3. 2007 20:08)

tato zpěvačka je upa grupec super , jsem rád že jí tu máte