Jdi na obsah Jdi na menu
 
Avril Lavigne
Zpěvačka
Datum narození:
27.09.1984

Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada

Znamení:
Váhy

Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril Obrazekproto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.
Free Music
Free Music
Free Music
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

avril

(hana slippsaisová, 3. 2. 2010 17:29)

avril miluju a má moc hezky vlasi

avril

(slunce, 8. 12. 2009 7:12)

je to super zpěvačka to o ni nemas nic víc ja o ni mam asi 16 stranek tak se hodně polepši

ahoj

(denísek, 14. 6. 2008 16:18)

ahoj máš hezký blok miluju hodně avril

Avril je nejjjjjj jako tenhle blog!!

(Alexiiiiiiiik, 3. 8. 2007 20:01)

je to tady SUPAAAAAAAAAAAAa proste GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW joooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))GOOD

Avril je boziiii!!!!!!!

(Alexiiiiiiiik, 3. 8. 2007 19:59)

Avril je nejlepsi na celym svete faktji zeru jooooooo a tenhle blog je nej....na celym svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))fakt GOOOOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ste supa !!!!!